Вай-Ейдж Адарш Аюрведік (Y-Age Adarsh Ayurvedic), 100 грам

Адарш Аюрведик
Код товару:
1-047
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951001213
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
03/2024

370 грн.


Вай-Ейдж є високоефективним тоніком для організму. Цей препарат стимулює роботу імунної системи організму, покращує загальний стан, наповнює організм енергією. Вай-Ейдж схожий за своєю дією з Чаванпрашем, але складається з екстрактів рослин і не містить цукру. Це робить його більш ефективним в порівнянні з Чаванпрашем, а також безпечним для людей, хворих на цукровий діабет.


Показання: загальний тонік, імуностимулятор, ГРЗ, слабкість, синдром хронічної втоми, тонік для нервової системи і головного мозку, зниження потенції.


Склад: Shudha Shilajeet 2%, extracts delivered from: Salab panja 3%, Sonth, Lasuna each 4%, Isabgol, Rehan, Swet Musli, Suranjan, Methi beej, Shatavari, Sonf each 7%, Ashvagandha 8%, Arjuna 9%, Triphala 21%.


Дозування: 0,5 - 1 чайну ложку 1-2 рази на день або за призначенням лікаря.Оригінальна назва: Y-Age, 100 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Вай-Ейдж, 100 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Схожі товари