Алергія на сьогоднішній день стала дуже поширеною. Сучасна наука так і не з'ясувала причини появи алергії. І на те є весские причини. Проблема в тому, що у різних типів алергії можуть бути різні фактори, що викликають відповідну реакцію організму.

Однак, у своїй основі, проблема алергії полягає в слабкому імунітеті організму. І дуже часто проблема знаходиться в перевантаженій печінки. Мова не йде про захворювання печінки, а про те, що в силу поганої екології і не правильного харчування, поганої роботи і зашлакованості кишечника навантаження на печінку дуже велика і іноді вона просто не справляється.

Звичайно, говорити, що вся проблема в печінці - не правильно, однобоко. Є й багато інших факторів. Але в цілому причина одна - слабкий імунітет. Тут варто сказати про те, що імунітет - не орган, до імунної системи мають відношення багато органів нашого організму. І порушення в роботі навіть одного з них може призводити до ослаблення імунітету. Крім того, на це можуть впливати і психологічні фактори. Алергія може говорити про неприйняття чогось в житті людини, опорі, агресії відносно чогось. І тут вже аюрведа безсила. Це питання психологів і кинезиологов.

Що стосується лікування алергії, то звичайно, в аюрведі є препарати, які допомагають полегшити симптоми алергічної реакції і часто можуть допомогти в її лікуванні, але для того, щоб допомогти організму впоратися без ліків, почати лікування варто з чищення кишечника, печінки і крові. В деяких випадках цього буває достатньо.

Для лікування алергії в аюрведі є класичні препарати, як Харидракханд і препарати, розроблені різними компаніями - Бресол або Хистантин.

Також при лікуванні алергії використовують Куркуму або препарат, зроблений на основі її екстракту - Харидра.

Для очищення і нормалізації роботи кишечника можна використовувати такі препарати як Трифала і Сукхдата, а для очищення крові та печінки - Ним, Ракта Викар Нашак і Ракта Шодхак.

Для підтримки імунної системи краще всього використовувати Гилой (Гудучи). Ця рослина також є чудовим тоніком для печінки.


Будьте здорові!


Знижка -31%
Розпродаж
Астхомап (Asthomap), 60 таблеток
Астхомап (Asthomap), 60 таблеток
17-005
Розпродаж - термін зберігання до 01/2023 року. Астхомап - комплексний препарат для лікування респіраторних захворюв..
230 грн. 160 грн.
БАР Гемоклін кровоочищуючий, 100 мл
26-013
БАР Гемоклін - універсальна формула для очищення організму від токсинів, відновлення правильного складу крові, зниження ..
80 грн.
Брисол сироп (Bresol syrup), 100 мл
15-072
Брисол (Бресол) — аюрведичний препарат для лікування і профілактики бронхіальної астми, алергічного риніту, алергіч..
191 грн.
Кверцетин 500 мг (Quercetin), 60 капсул
51-001
Кверцетин є високоефективним антиоксидантом і імуномодулятором. Цей препарат показаний при гіпертонії, алергіях, для лік..
419 грн.
Кверцетин міцелярний 250 мг (Quercetin LipoMicel), 30 капсул
51-004
Кверцетин є високоефективним антиоксидантом і імуномодулятором. Цей препарат показаний при гіпертонії, алергіях, для лік..
524 грн.
Панч Тулсі Гхан ваті (Panch Tulsi Ghan vati), 20 грам
1-239
Панч Тулсі - екстракт з листя пяти відів Тулси. Цей препарат є прекрасним імуномодулятором, а також засобом для лікуванн..
245 грн.
Панч Тулсі Гхан ваті (Panch Tulsi Ghan vati), 40 грам
1-238
Панч Тулсі - екстракт з листя пяти відів Тулси. Цей препарат є прекрасним імуномодулятором, а також засобом для лікува..
475 грн.
Панч Тулсі дропс (Panch Tulsi drops), 15 мл
1-235
Панч Тулсі - рідкий екстракт з листя пяти відів Тулси. Цей препарат є прекрасним імуномодулятором, а також засобом для..
185 грн.
Панч Тулсі дропс (Panch Tulsi drops), 30 мл
1-233
Панч Тулсі - рідкий екстракт з листя пяти відів Тулси. Цей препарат є прекрасним імуномодулятором, а також засобом для..
355 грн.
Руп Парівартан масло (Roop Parivartan oil), 100 мл
1-241
Руп Парівартан - масло для лікування шкірних хвороб та догляду за шкірою. Це масло ефективне для лікування кожних захвор..
230 грн.
Сабельник, 90 таблеток
26-037
Сабельник володіє протизапальною і знеболюючую властивостями, його застосовують для лікування запальних захворювань сугл..
91 грн.
Солодка екстракт, 80 таблеток
46-033
Солодка є хорошим імуномодулятором, має виражену протизапальну і протиалергічну дію, противиразкові і спазмолітичні влас..
57 грн.
Показано від 1 до 12 з 19 (всього сторінок: 2)