Знижка -35%
Розпродаж
Модель:
15-035
Виробники
Himalaya
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
04/2021
191 грн.125 грн.

Розпродаж - строк зберігання до 04/2021.


Мешашрінгі (Гудмар, Мадхунашині) застосовується в першу чергу для лікування діабету. Також цей препарат є тоніком для печінки, покращує відтік жовчі. Крім того що Гудмар ефективно знижує рівень цукру, він володіє ще однією особливістю знижує тягу до солодкого, тому використовується в препарати для зниження ваги.


Показання: діабет, зайва вага, тонік для печінки.

 

Склад: Gymnema sylvestre extract.

 

Дозування: 1-2 таблетки два рази в день або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Meshashringi Himalaya.


Синоніми: Гудмар, Мадхунашині, Gudmar, Madhunashini.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Мешашрінгі Хімалайя за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
16.08.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Врікшамла (Vrikshamla), 60 таблеток
Врікшамла (Гарцинія Індійська) застосовується для контролю апетиту, боротьби з ожирінням і очищення організму. Основна діюча речовина - гідроксилимонна кислота – пригнічує апетит, розщеплює підшкірні жири, сприяє зниженню холестерину в крові, гальмує процес перетворення вуглеводів в жири. Врікшам..
203 грн.
Івкейр (Evecare), 30 капсул
Івкейр (Евекейр) має регулюючим впливом на меструальный цикл завдяки стимулюючому впливу на матку. Стимулюючий тканини яєчників і антивоспалительный ефекти допомагають зробити виділення гормонів більш регулярним, покращують і відновлює тканини матки, таким чином запобігаючи патологічні кровотечі...
155 грн.
Діабекон (Diabecon), 60 таблеток
Діабекон - комплексний препарат для лікування діабету. Діабекон збільшує периферійне споживання глюкози (збільшується вміст глікогену в печінці і м'язах), відновлює В – клітини, підвищує рівень С-пептиду. Антиоксидантні властивості диабекона захищають В-клітини від окисного напруги.Діабекон усуває х..
131 грн.
Реосто (Reosto), 60 таблеток
Реосто - комплексний препарат для лікування остеопорозу, прискорення зрощення переломів і зміцнення кісткової тканини. Реосто зменшує больові відчуття і запалення суглобів.   Показання: Остеопороз, переломи, низька щільність кісткової тканини.   Склад: Arjuna, ..
346 грн.
Меносан (Menosan), 60 таблеток
Меносан це високоефективний препарат, який допомагає жінкам впоратися з дискомфортом і неприємними симптомами, пов'язаних з менопаузою. Клінічні випробування і дослідження показали, що Menosan є ідеальною альтернативою замісної гормональної терапії (ЗГТ). Меносан є трав'яним препаратом, який міст..
346 грн.