Аюрведичні антигельмінтні препарати і біодобавки

В організмі будь-якого, без винятків, людини присутній цілий набір паразитів. Більшість з них - бактерії, мікроорганізми. Вони не доставляють особливих проблем організму і їх життєдіяльність з успіхом регулює наша імунна система. Більш того, боротися з ними немає особливого сенсу так як вони потрапляють в організм ззовні з їжею, повітрям і водою.

Але є паразити з якими наш імунітет впоратися не може. І вони можуть досить сильно псувати здоров'я.

У першу чергу це стосується гельмінтів або, спрощено, глистів.

Основною групою ризику, схильні до зараження гельмінтами є діти і дорослі, часто контактують з тваринами. Дуже часто гельмінти потрапляють в організм з сирою рибою (любителів в'яленої риби і суші це стосується в першу чергу) або м'ясом, які не пройшли достатню термічну обробку.

Однак, у вегетаріанців особливих переваг тут немає так як з овочами гельмінти потрапляють в організм дуже часто.

В аюрведі є досить широкий асортимент антигельмінтних препаратів.

Один з найпоширеніших - це Виданга чурна (або Вайвиданг чурна). Цей препарат є базою практично для всіх препаратів цієї групи. Його недоліками можна вважати специфічний смак і відносне незручність прийому (порошок).

З таблетованих препаратів найпоширенішим і одним з найбільш ефективних є Кримі Кутхара рас. Цей препарат працює досить м'яко, володіє комплексною дією і його єдиним відносним недоліком можна назвати тривалість прийому - від місяця до трьох (у важких випадках).

Також можна виділити і Кримишодхини гулика. Цей препарат приймається п'ять днів, але він створює дискомфорт в травній системі і має виражений послаблюючий ефект. У зв'язку з цим, Кримишодхини гулика не дуже підходить для дітей.

Для дітей можна порекомендувати Криминил сироп. Він м'яко діє і має відносно приємним смаком.

В нашому асортименті є і інші препарати, що вони також добре працюють, але розповісти про кожен з них в одній статті неможливо.


Будьте здорові!Інфетон - Тройчатка, 90 таблеток
Інфетон - Тройчатка є безпечним антігельмінтним препаратом - знаменита тройчатка доктора Хельда Кларк. Цей препарат ефективний проти глистових і паразитарних інвазій (аскаридоз, ентеробіоз, лямбліоз, опісторхоз, трихомоноз). Крім того, Інфетон - Тройчатка забезпечує антибактеріальну дію щодо стафіло..
65 грн.
Віданга насіння мелені (Vidanga grinded seeds), 25 грам
В аюрведі використовуються стебла, коріння та насіння Виданги. Насіння є значно сильнішими, але і значно більш дорогими. З-за цього їх частіше використовують у складі складних препаратів, а в порошку продаються досить рідко.Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Це рослина..
165 грн.
Адарш Аюрведик
Віданга чурна (Vidang churna), 100 грам
Віданга чурна (Vidang churna), 100 грам
Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Ця рослина є основою всіх аюрведичні антигельмінтних препаратів. Віданга застосовується проти кишкових черв'яків і глистів: аскаридоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз. Так само вона може бути використана для боротьби з эхинокк..
220 грн.
Адарш Аюрведик
Віданга чурна (Vidang churna), 50 грам
Віданга чурна (Vidang churna), 50 грам
Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Ця рослина є основою всіх аюрведичні антигельмінтних препаратів. Віданга застосовується проти кишкових черв'яків і глистів: аскаридоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз. Так само вона може бути використана для боротьби з эхинокк..
115 грн.
Крімігна ватіка (Krimighna vatika), 100 таблеток
Крімігна ватіка - високоефективний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів - хробаків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших. Крімі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Склад: Kandukari churna, Swetaramatham, Mushkakakshiram. Дозування: При ..
200 грн.
Крімігна ватіка (Krimighna vatika), 20 таблеток
Крімігна ватіка - високоефективний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів - хробаків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших. Кримі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Склад: Kandukari churna, Swetaramatham, Mushkakakshiram. Дозування: ..
44 грн.
Крімікутхара Рас (Krimikuthara Ras), 80 таблеток - 12 грам
Крімікутхара Рас - антигельмінтну засіб широкого спектра дії, що володіє впливом також відносно патогенних найпростіших. Діє на кишкові та тканинні форми паразитів, а також застосовується при хламідіозі. Є ефективним спазмолітичним засобом, покращує травлення.   Крімікутхара Рас ..
160 грн.
Крімініл сироп (Kriminil syrup), 100 мл
Крімініл - комплексний препарат для очищення організму від паразитів. Крім того, цей препарат покращує травлення, допомагає востановити вага і покращує загальне самопочуття, усуваючи симптоми життєдіяльності паразитів, таких як нудота, спазми та ін. Крімініл також знижує можливість повторного виникн..
110 грн.
Крімінол сироп (Kriminol syrup), 100 мл
Крімінол сироп - комплексний препарат для очищення організму від паразитів. Крім того, він покращує травлення, допомагає відновити вагу і покращує загальне самопочуття, усуваючи симптоми життєдіяльності паразитів, таких як нудота, спазми і ін. Крімінол також знижує можливість повторного виникнення я..
160 грн.
Кріміхар ваті (Krimihar vati), 50 грам
Кріміхар ваті сприяє виведенню паразитів, знижує можливість повторного виникнення яєць і цист паразитів в кишечнику. Ефективний при аскаридозной інвазії, круглих і стрічкових гельмінтів. Кріміхар ваті підтримує основні біоритми шлунково-кишкового тракту, допомагає при неприємному спазматическ..
145 грн.
Крімішодхіні гуліка (Krimisodhini Gulika), 100 таблеток
Крімішодхіні гуліка - класичний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів. Кримі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Цей препарату найкращим чином підходить для знищення черв'яків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших.   Склад: Aranyatul..
175 грн.
Крімішодхіні гуліка (Krimisodhini Gulika), 2х10 таблеток
Крімішодхіні гуліка - класичний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів. Кримі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Цей препарату найкращим чином підходить для знищення черв'яків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших.   Склад: 1..
40 грн.
Показано від 1 до 12 з 32 (всього сторінок: 3)